Spełnienia marzeń! - art music group

Sebastian

Wokalista, Wodzirej
Sebastian idealnie sprawdza się jako charyzmatyczny frontmen zespołu. W miejscu, gdzie się pojawia nie ma miejsca na nudę, a nogi same rwą się do zabawy. Sebastian to prawdziwy geniusz muzyki, który na scenie potrafi również zaszaleć, porywając publikę do tańca i wspólnej zabawy. W grupie muzycznej „Spełnienia marzeń!” udziela się jako wokalista, a zdobyte doświadczenie sceniczne pozwala mu się realizować dodatkowo jako wodzirej na Twojej imprezie. Świetnie odnajduje się w repertuarze polskim jak i zagranicznym: angielskim, włoskim, hiszpańskim, francuskim.

Tomek

Manager, Akustyk
Tomek to istotna osobowość sceniczna. Człowiek nie posiadający granic muzycznych równocześnie o doskonałym słuchu. Menadżer grupy Spełnienia marzeń!, od wielu lat związany z branżą muzyczną, Przez swoje znajomości wszelkiego sprzętu elektronicznego potrafi wykreować zjawiskowe efekty wizualizacyjne na każdej sali i wydarzeniu. Jego pasją jest również fotografia. Obecnie zaangażowany w rozwijanie projektu „Spełnienia marzeń! art music group”, który wykonuje standardy światowej muzyki rozrywkowej.

Elena

Wokalistka
Mimo młodego wieku bardzo utalentowana piosenkarka a także niezwykle zdolna wokalistka o niepowtarzalnym oryginalnym, pięknym, aksamitnym brzmieniu głosu. Jej śpiew o przyjemnej, czystej barwie wspaniale pasuje do spokojnych ballad jak i rock and rolla. Kobiecy pierwiastek w zespole który uśmiechem i szczerością przyciąga na parkiet nawet największych ponuraków. Oprócz projektu: „Spełnienia marzeń! art music group” Jej największą miłością oprócz muzyki są zakupy oraz koszykówka.

Monika

Wokalistka
Monika to młoda utalentowana wokalistka, o bardzo ciepłej, przyjemnej barwie głosu. W wykonywanych utworach słuchacze przenoszą się hipnotyzującą podróżą do jej krainy muzyki, a także jeśli wymaga tego piosenka to potrafi pokazać pazur i zadziwić. Jej historia ze śpiewem zaczęła się kiedy miała osiem lat. Monika przyznaje, że kocha śpiewać odkąd pamięta i chciałaby się tym zajmować w przyszłości. Talent Moniki został zauważony i od teraz aktywnie zaangażowana jest w projekt „Spełnienia marzeń! – art music group”