Spełnienia marzeń! – art music group

 

zespół spełniający muzyczne marzenia gospodarzy i uczestników eventów,

imprez firmowych, wesel i innych spotkań.

Jesteśmy alternatywą dla tradycyjnych składów i wodzirejów odtwarzających przeboje w znanych wykonaniach. Nie ryzykujemy zakłóceń z instrumentów. Zapewniamy niesamowitą jakość muzyczną dzięki połączeniu śpiewu na żywo
z przygotowanymi wcześniej profesjonalnymi aranżacjami muzycznymi. Barwy głosów naszych trojga wokalistów uzupełniamy paletą świateł, tworząc magię chwili, w której wrażenia muzyczne współgrają z efektami wizualnymi.

 Nasze atuty

 • REPERTUAR BEZ OGRANICZEŃ
  Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy znają klasykę, a jednocześnie wiedzą, co dziś jest na topie. Choć mamy stałą setlistę, pozostajemy otwarci na życzenia specjalne. Z radością zaśpiewamy Państwa ulubione przeboje – bez ograniczeń ilościowych i gatunkowych.
 • DOŚWIADCZENIE I GOTOWOŚĆ NA KAŻDĄ SYTUACJĘ
  Awaria prądu czy przedłużające się przyjęcie to dla nas nie problem. Dzięki doświadczeniu i bogatemu repertuarowi zabaw możemy prowadzić wesele dłużej. Zapasowy sprzęt, bez którego nigdzie się nie ruszamy, chroni nas przed złośliwością rzeczy martwych, a Państwu gwarantuje nieprzerwaną zabawę.
 • DUŻE MOŻLIWOŚCI TECHNICZNE
  Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem oświetleniowym i nagłośnieniowym. Mamy także projektor i 120-calowy ekran, możemy więc zorganizować pokaz slajdów, wyświetlić film, poprowadzić konkurs karaoke i spełnić wiele innych życzeń.
 • KULTURA
  Grając na Państwa uroczystości, czujemy się wyróżnieni i wiemy, że zaufanie zobowiązuje. Pojawiamy się na miejscu przyjęcia znacznie wcześniej, by wszystko dopiąć na ostatni guzik, a energię do prowadzenia zabawy potrafimy wykrzesać
  z siebie bez grama alkoholu.

Tagi: zespół muzyczny biała podlaska, zespół muzyczny